Як правильно прати дитячу постільну білизну?

Текстиль для малюків має свої правила догляду. Бабусі люблять розповідати, як ретельно вони доглядали дитячі речі. Особливу обробку піддавали вироби для найменших: їх виварювали, крохмалили, гладили з обох боків. Досвід старшого покоління, звісно, важливий. Але не в цьому випадку. Якщо хочете, щоб материнство приносило вам більше радості та задоволення від спілкування з дітьми, читайте у цій статті поради експерта інтернет-магазину «Домашній».

Прання дитячого постільного

Як часто прати дитячі комплекти білизни та інші тонкощі у догляді

  • Особливу увагу приділяйте комплектам від 0 до 3 років.
  • Прати окремо від інших речей.
  • Міняти не рідше 1 разів на тиждень, частіше – якщо є забруднення, наприклад, від пролитої рідини чи ліків.

Часто наші покупці запитують: «Чи потрібно прати нову дитячу постільну білизну?» Відповідь на нього однозначна - прання перед експлуатацією обов'язково! Вона видалить пил, залишки ворсу та інші можливі забруднення з тканини. Крім того, матеріал набуде м'якості і буде приємнішим до тіла.

 Слідкуйте, щоб дитячі комплекти не залежали у кошику, прайте їх не накопичуючи.

Відокремити дитячі речі від дорослих можна скориставшись спеціальними мішками для прання

Чим прати для дітей?

Дитяче мило

Багато хто вважає його найбезпечнішим для шкіри дитини. Деякі господині труть на тертці та засипають у пральну машинку. Якщо у вас є час і сили, ви, звичайно, можете робити також. Але багато мам скаржаться, що мило надає сірого відтінку тканини.

Пральні порошки та гелі

Багатьох мам цікавить, чим відрізняються дитячі та дорослі пральні порошки? Більшість брендів миючих засобів має дитячу серію. Тим не менш, напис «дитячий» не завжди означає якість. Перед покупкою вивчіть склад: повинні бути відсутні сода, цеоліти, відбілювачі. А фосфатів допускається не більше ніж 15-30%.

Як вибрати дитячий порошок для прання?

Для прання виробів для найменших можна скористатися як порошком, так і рідким засобом. Вони поділяються на 3 категорії:

  • в основі яких мильна стружка;
  • із поверхнево-активними речовинами, допустимими для дитячого організму;
  • рідкі засоби, їхня перевага в тому, що вони добре виполіскуються.

Після гарного миючого засобу на білизні не повинен залишатися запах. Забудьте про рекламу, де вся родина насолоджується ароматом випраного текстилю. Насправді молекули, що літають по вашому будинку, шкідливі для організму, особливо дитини.

Догляд за дитячою постільною білизною: 4 основні питання від батьків

Чи можна відбілювати комплекти дитячої постільної білизни?

Відбілювач на основі перекису водню не тільки повертає білизну тканини, але і є відмінним засобом дезінфекції. Шукайте його у складі прального порошку або окремо, у рідкому вигляді.

Як правильно та скільки полоскати дитячі постільні набори?

Алергологи радять кількість полоскань не менше 5 разів. Як ви самі знаєте, ніякі режими додаткового полоскання в машинці з цим завданням не впораються. Тому, не полінуйтеся та вручну звільніть тканину від усіх залишків миючих засобів.

Як правильно сушити дитячу постільну білизну?

Є можливість – сушіть на вулиці. Якщо розвішуєте на балконі - відкрийте обов'язково вікно. Завдяки потокам повітря тканина висохне швидше, а вироби набудуть аромату свіжості.

Чи потрібно прасувати дитячі комплекти білизни?

Вже доведено, що висока температура, звісно, знищує мікроби. Але, подумайте: чи надовго? Кладете ви білизну у шафу або застилаєте на ліжко, - попадання на неї мікроорганізмів неминуче. Та й для імунітету дитини набагато корисніше «познайомитися» з ними, аніж жити у стерильній чистоті, що, в принципі, створити в будинку неможливо.

Висновок наступний: гладимо для краси та м'якості, але ніяк не для стерильності.

Вибирайте текстиль для улюблених малюків у інтернет-магазині «Домашній». Серед наших постачальників є торгові марки, що спеціалізуються з пошиття дитячого текстилю. Знаючи основи прання, дотримуючись їх, ви підтримаєте здоровий розвиток дитини та збережете охайний зовнішній вигляд комплектів.