Як вибрати літню ковдру?

Можливо, хтось вважає, що в теплу пору року можна сховатися одним підковдрою або полегшеним пледом. У цій статті розповімо про переваги, які дає нам використання текстилю за призначенням, і, можливо, ви зміните свою думку. Ви дізнаєтесь, яку літню ковдру краще і як її підібрати для комфортного відпочинку. На які з параметрів слід звернути особливу увагу.

Летнее одеяло интернет-магазин "Домашний"

Що таке полегшена ковдра?

Значення цього текстилю важко переоцінити. Навіщо розкриватися, знемагаючи від спеки чи натягувати зверху покривало під ранок? Коли можна просто придбати тонку ковдру з відповідним наповнювачем. Немає однозначного твердження, яка літня ковдра краща. Все тому, що це може бути текстиль як з натуральними, так і з синтетичними волокнами та з різною його кількістю. Кожна людина підбирає її під себе. Хтось вибирає лише бавовну, інші ж і влітку не можуть обійтися без вовни, що зігріває.

Летнее одеяло

Які бувають літні ковдри?

Літні ночі досить підступні. Особливо, якщо ви спите при відчинених вікнах. Ранкова прохолода, що вривається в них, змусить вас укутати тіло в щось тепліше, ніж тонка підковдра. Представлені в даний час виробниками наповнювачі для полегшеного текстилю забезпечать комфортний мікроклімат у ліжку і в кімнаті від +25°С, і коли +18°С. Про них і розповімо докладніше.

Яка ковдра найлегша?

Існує певна класифікація за кількістю наповнювача та, відповідно, зігріваючим характеристикам виробу:

Q (або W) – найлегші, з мінімальною кількістю наповнювача. Розраховані, коли температура вища за +25°С.

QQ (або WW) – більш товсті та щільні. Під ними комфортно, коли температура у кімнаті +20°С – +25°С.

Але на етикетках не часто можна побачити такі знаки. Здебільшого така класифікація властива текстилю, виготовленому за межами України. На інших виробах орієнтуйтеся за вагою наповнювача, вказаною на бирці. Для легкого текстилю цифри варіюються від 100г/м² до 250г/м².

Радимо вам перед придбанням поцікавитися цими показниками. Якісні вироби шиються з урахуванням цих стандартів.

Які наповнювачі у легких ковдрах?

Найкращі наповнювачі – натуральні. Як відомо, саме вони добре пропускають потоки повітря, мають велику міру гігроскопічності (вбирають вологу).

На наведеній таблиці вказано класифікацію ковдр.

У наведеній таблиці відповідність категорії та можливих наповнювачів.

Категорія

Q(W)

QQ(WW)

Наповнювач

Бавовна, бамбук, шовк

Шерсть Мериноса, верблюда, пух.

Шовкові ковдри - лідери за показниками комфорту в літню спеку. Але вони, на жаль, не зовсім доступні через високу вартість.

Ви можете вибрати ковдри з наповнювачем із бавовни або бамбука. Це натуральні вироби, які зігріють вас під ранок, коли трохи прохолодніше, і забезпечать комфорт задушливої літньої ночі.

Як не дивно, але полегшені ковдри під час пошиття можуть наповнювати вовною або пухом. Вони використовують найтонші волокна вовни чи найлегший пух. Такі вироби просто невагомі і дарують тепла саме стільки, скільки потрібно в літню спеку.

Бамбуковые наполнитель одеял

В ковдрах ступеня QQ використовують такі наповнювачі: шерсть Мериноса, шерсть верблюда, кашемір, гусячий пух. Їх трохи щільніша кількість забезпечує кращі характеристики зігрівання, ніж у тонких ковдр.

Звертайте увагу на чохол виробу. Він має бути не лише зі 100% натуральної тканини. Вибирайте м'які та приємні на дотик тканини, такі як сатин, поплін, ранфорс. Адже дотик тканини має бути особливо приємним до тіла, більша частина якого влітку оголена.

У нашому інтернет-магазині «Домашній» вам підкажуть як правильно підібрати легку ковдру та запропонують найкращі варіанти, які подарують комфорт та затишок у літні ночі.