Яку обрати ковдру: холлофайбер чи зі штучним лебедячим пухом?

Легке, тепле і, бажано, недороге – наші головні вимоги до ковдр. Ми продовжуємо вас знайомити із синтетичними наповнювачами. Адже саме вони відповідають основним побажанням споживачів. У цій статті розповімо, наскільки тепла ковдра холлофайбер і чи захистить вас у зимову холоднечу ковдру з поліефірним волокном.

Чому гріє ковдра холофайбер?

Цей матеріал знайомий багатьом. Більшість знають, що куртки з холофайбера набагато тепліші, ніж із синтепоновим наповнювачем. Та й прослужать довше. Також можна охарактеризувати і ковдру. Не побоюйтеся купувати ковдру з холлофайбером – ця річ прослужить не один рік і радуватиме вас найкращими характеристиками.

холофайбер

Про цей матеріал говорять, як про одне з найкращих серед синтетичних волокон. Його порожня структура і звивисті спіралі ниток створюють пружний ефект. Ковдри з холлофайбер добре тримають форму і швидко її відновлюють.

Завдяки порожньому простору всередині волокна, сировина має властивості натуральних матеріалів: швидко зігріває і зберігає тепло, дозволяє, вже нагрітому повітрі, вільно циркулювати під ковдрою.

Як правильно вибрати і як доглядати ковдру з холлофайбером?

  • Якість сировини – головна характеристика під час виборів. Тільки тоді текстиль, що зігріває, буде відповідати всім нижче перерахованим характеристикам:
  • Не вбирає запахи
  • Рекомендований людям схильним до алергії: у ньому не живуть мікроорганізми та бактерії – грибки, кліщі, комахи. Як відомо, речовини, що виділяються ними, викликають алергічні реакції у людини.
  • Без клопоту вам вдасться підтримувати його охайний зовнішній вигляд: легко стирається і швидко сохне

Безпечний для організму людини:

  • - не має синтетичного запаху;
  • не виділяє шкідливих речовин;
  • не горить.

Ще один вагомий аргумент - економно для сімейного бюджету: доступна ціна та відмінні властивості підкорять кожного.

Чому гріє ковдра з поліефірного волокна (штучний лебідий пух)?

Інші назви наповнювача – синтепух, нанофайбер. Цей матеріал – найновіша розробка вчених, яка успішно використовується у виготовленні домашнього текстилю. Діаметр нановолокон менший, ніж у вовни, бавовни або шовку. Виходячи з цього, виробник стверджує, що теплові та гігроскопічні його властивості вищі, ніж у натуральних матеріалів. Саме тому на етикетках виробів можна зустріти його під назвою «штучний лебедячий пух». Ковдри з синтепухом відносяться до елітного текстилю, особливо якщо взяти до уваги, що частина виробників просочує волокна вітаміном Е або витяжкою з Алое Віри.

Як вибрати ковдру зі штучним лебедячим пухом?

Властивості будь-якого наповнювача можна звести до нуля, якщо під час пошиття не дотримувалися основних вимог до текстилю. Зверніть увагу, щоб стандартна для таких виробів стібка по всьому полотну була рівномірною, не надто густою, але з оптимальною відстанню один від одного. Щільний чохол – ще одна важлива складова для якісного текстилю.

Багато господарок цікавить питання: Як доглядати ковдру з лебедячим пухом чи поліефірним волокном? Думаємо, вас порадує той факт, що догляд зовсім нескладний, як за будь-яким виробом із синтетики. Достатньо витримувати температурний режим прання та правильно сушити виріб. Ця інформація знаходиться в картках товару під фото та описом виробу.

У нашому кліматичному поясі ми спимо під ковдрами понад 6 місяців.

А це означає, що ми повинні замислитися про комфорт і тепло своєї сім'ї та зважитися на покупку. Ковдру із холофайбера купити ви зможете в інтернет-магазині «Домашній». Вироби з поліефірного волокна або нанофайбера також представлені в нашому асортименті. Розглядайте та замовляйте. Запасайтесь теплом наперед!